Zoekresultaten
Resultaat 1 - 6 (van 6)
Anne Sawan | Katrien Benaets A box full of love
Beertje Max wil zijn mama verrassen met een mooie doos vol bonbons. Hij besluit er eentje te proeven, maar dat smaakt zo lekker dat de doos ineens helemaal leeg is. Papa stelt hem gerust: zijn doos zit vol liefde. Maar misschien kan er nog iets bij? Prentenboek met sfeervolle kleurenillustratis. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie
Engels | 26 pagina's | Clavis, New York | 2022
Gedrukt boek
Mack Billy's birthday
Prentenboek over de verjaardag van Billy. Hij krijgt cadeautjes, ze eten taart en feesten tot laat in de avond. Voor kinderen vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Engels | 26 pagina's | Clavis, New York | 2024
Gedrukt boek
Ben Clanton Happy Narwhalidays
Narwhal en Jelly de kwal houden allebei van wafels, feesten en avonturen. Het is winter, en bijna feest. Daarom geeft Narwhal Jelly handschoenen. Maar wat moet Jelly geven? Grappige verhaaltjes in stripvorm met weetjes over zeedieren. Vanaf ca. 8 jaar.
Fictie
Engels | 64 pagina's | Egmont, London | 2020
Gedrukt boek
Jacqueline Marie Musacchio The art and ritual of childbirth in Renaissance Italy
Engels | 212 pagina's | Yale University Press, New Haven, CT [etc] | 1999
Gedrukt boek
The gift
an interdisciplinary perspective
Bundel met bijdragen uit verschillende sociaal wetenschappelijke disciplines over het fenomeen geschenk. De rol van de vrouw komt hierbij ook aan de orde. Bestaat uit drie delen: antropologische en sociologische theorieën over het geven van geschenken en de wederkerigheid daarvan; sociaal psychologische theorieën over het schenken in westerse culturen; de kern van deel drie wordt gevormd door de theoretische concepten onbaatzuchtigheid, zelfbelang en wisselwerking.
Non-fictie
Engels | 258 pagina's | Amsterdam University Press, Amsterdam | 1996
Gedrukt boek
Stuart E. Jacobson The art of giving
Achtergronden van geschenken die door leden van de internationale jetset aan hun relaties werden gegeven.
Engels | 216 pagina's | Harry N. Abrams, New York | 1987
Gedrukt boek