Zoekresultaten
Resultaat 1 - 10 (van 10)
Ruth Hoffmann Stasi-kinderen
Kinderen van ouders die bij de Oost-Duitse geheime dienst Stasi werkten, vertellen wat voor impact dit op hun jeugd had.
Non-fictie
Nederlands | 312 pagina's | Karakter, Uithoorn | 2013
Gedrukt boek
Katie Roiphe Lof van het rommelige leven
essays
Kritische essays over hedendaagse trends als de obsessie met gezond leven, de tirannie van Facebook en Twitter, de nieuwe preutsheid en overbezorgd ouderschap, afgewisseld met autobiografisch getinte reflexies van de Amerikaanse publiciste.
Non-fictie
Nederlands | 262 pagina's | De Bezige Bij, Amsterdam | 2013
Gedrukt boek
Tjaal Aeckerlin Tante Anin en oom Tjoh
levende herinneringen aan verstilde Indische beelden
Fotoboek over het leven van eenvoudige mensen, veelal van gemengd Europees-Aziatische identiteit en cultuur in de voormalige kolonie Nederlands-Indië begin 20e eeuw.
Non-fictie
Nederlands | 303 pagina's | KIT Publishers, Amsterdam | 2012
Gedrukt boek
Peter van Rietschoten Oog op Blaricum
Een selectie van foto's in kleur waarmee het dagelijks leven in Blaricum zichtbaar wordt gemaakt
Non-fictie
Nederlands | 127 pagina's | Van Wijland, Laren | 2012
Gedrukt boek
Zus Sanders-Reijnaerdts | Ineke Blom-Sanders Uit het leven van onze moeder Zus Sanders-Reijnaerdts
Fictie | Non-fictie
Nederlands | 222 pagina's | Limburger.nl/mijnboek, [Nederland] | 2012
Gedrukt boek
Peter van Rietschoten Oog op Laren
Een selectie van foto's in kleur van freelance fotograaf en publicist Peter van Rietschoten dat een beeld geeft van het hedendaagse Laren in het Gooi.
Non-fictie
Nederlands | 127 pagina's | Uitgeverij Van Wijland BV, Laren | 2012
Gedrukt boek
Ruth Hoffmann Stasi-kinderen
Kinderen van ouders die bij de Oost-Duitse geheime dienst Stasi werkten, vertellen wat voor impact dit op hun jeugd had.
Nederlands | daisy-rom | Dedicon, Grave | 2013
Gesproken boek
Liber Tibifas
sine nomine propositus
Fantasieverhaal over het hedendaagse leven in Latijnse spreektaal.
Duits | 123 pagina's | Dr. Erwin Rauner Verlag, Augustae Vindelicum = Augsburg | 2012
Gedrukt boek
Het leven in vroegere tijden
Speciaal ontwikkelde diaserie, bestaande uit zo'n 175-200 opnames met rustige overgangen, die een indruk geven van het leven, wonen en werken vanaf begin vorige eeuw tot de 60-er jaren, goed te gebruiken voor zintuigactivering door activiteitenbegeleiders, mantelzorgers, familie en vrijwilligers.
Film