Zoekresultaten
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Betty Sluyzer Tijn op de fiets
Wanneer Tijn bij mama op de fiets naar opa en oma gaat, komen ze onderweg een vrachtauto, een trein, boten en een vliegtuig tegen. Vierkant prentenboekje met kleurrijke illustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Nederlands | 18 pagina's | SpecialBooX, Goirle | 2018
Gedrukt boek
Betty Sluyzer Tijn op de fiets
Wanneer Tijn bij mama op de fiets naar opa en oma gaat, komen ze onderweg een vrachtauto, een trein, boten en een vliegtuig tegen. Prentenboek met kleurrijke illustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Nederlands | 20 pagina's | Mercis Publishing-Kimio, Amsterdam | 2010
Gedrukt boek
Betty Sluyzer Auto's op de weg
Politieman Piet raakt op weg naar zijn werk zijn hond Kwispel kwijt. Als hij op zoek gaat naar zijn kameraad, komt hij allerlei vervoermiddelen met andere voorwerpen of dieren erin tegen. Prentenboekje met eenvoudige tekeningen in kleur. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Nederlands | 20 pagina's | Mercis Publishing-Kimio, Amsterdam | 2010
Gedrukt boek
Betty Sluyzer Alle auto's staan stil
Een politieman raakt op weg naar zijn werk zijn Politiehond kwijt maar ziet wel veel vervoermiddelen met andere voorwerpen of dieren erin. Prentenboekje met eenvoudige tekeningen in kleur. Vanaf ca. 2 jaar.
Fictie
Nederlands | 20 pagina's | Kimio, [Naarden] | 2003
Gedrukt boek